A-Z Studenten

Contactpersonen

Heb je een vraag over de AVG? Neem dan contact op met de contactpersoon van je faculteit.

De contactpersonen inventariseren de vragen die leven bij studenten. Ook vullen zij het Register van Verwerkingen. Hij of zij is binnen je faculteit, jouw aanspreekpunt voor privacy en de AVG.

AVG contactpersonen bij faculteiten:

Faculteit Aanhef Naam E-mail Telefoon
FDMCI dhr. Malik El Baz m.j.el.baz@hva.nl 06-41680251
FG/FVSB

mw.

dhr.

Ellis Hensen

Govert Tieleman

e.b.hensen@hva.nl

g.tieleman@hva.nl

06-51821512

06-81239389

FMR mw. Yazz Jacob gegevensbescherming-fmr@hva.nl 06-18750984
FT

mw.

mw.

Marjolein Debets

Dewi Maertens

m.debets@hva.nl

d.r.maertens@hva.nl

06-53537329

06-34321741

FOO mw. Yazz Jacob gegevensbescherming-foo@hva.nl 06-18750984
FBE

dhr.

mw.

Ronald Groenedijk

Dewi Maertens

r.t.l.groenendijk@hva.nl

d.r.maertens@hva.nl

06-29525555

06-34321741

Diensten en Bestuursstaf
Dienst Aanhef Naam E-mail Telefoon
FS dhr. Arjen Buijs a.c.h.buijs@hva.nl 06-18726805
SZ mw. Lotte Hoogkamer privacy-sz@hva.nl 06-42062054
ICTS dhr. Eric Kamsma

e.j.b.kamsma@hva.nl

06-23244275
AC mw.

Ineke van Bemmelen

c.m.m.van.bemmelen@hva.nl 06-42824997
Bibliotheek mw. Mariëtte van Selm m.vanSelm1@uva.nl 06-21847813
Bestuursstaf

dhr.

dhr.

Bart Roelvink

Roel Meijns

b.roelvink@hva.nl

r.m.meijns@hva.nl

06-20396643

06-28533378

Centrale Privacy Officers en Functionaris Persoonsgegevens

Functie

Aanhef

Naam

E-mail

Telefoon

Functionaris Gegevensbescherming

dhr.

Jan van den Berg

j.van.den.berg4@hva.nl

Centrale Privacy Officers

mw.

mw.

mw.

Talin Ghazardian

Marion van der Zwaan

Surina de Bie

avg@hva.nl

avg@hva.nl

avg@hva.nl

Gepubliceerd door  Centraal Privacy Team 17 juni 2024