A-Z Studenten Toegepaste Wiskunde

Contactpersonen

Heb je een vraag over de AVG? Neem dan contact op met de contactpersoon van je organisatieonderdeel.

De contactpersonen inventariseren de vragen die leven bij collega’s. Ook vullen zij het Register van Verwerkingen. Hij of zij is binnen je faculteit, staf of dienst jouw aanspreekpunt voor privacy en de AVG.

Faculteit Aanhef Naam E-mail Telefoon
FDMCI dhr. Maarten Slöetjes m.sloetjes@hva.nl 06-21155033
FG/FVSB mw. Ellis Hensen e.b.hensen@hva.nl 06-51821512
FMR dhr. Jaco Vos j.m.c.vos@hva.nl 020-5952850 | 06-21158774
FT mw. Marjolein Debets m.debets@hva.nl 06-53537329
FOO mw. Yazz Jacobs gegevensbescherming-foo@hva.nl 06-18750984
FBE dhr. Ronald Groenedijk r.t.l.groenendijk@hva.nl 06-29525555
AvG contactpersonen Diensten en Bestuursstaf
Dienst Aanhef Naam E-mail Telefoon
FS dhr. Arjen Buijs a.c.h.buijs@hva.nl 06-18726805
SZ dhr. Bram van der Kruk b.van.der.kruk@hva.nl 06-10960331
ICTS dhr. Eric Kamsma

e.j.b.kamsma@hva.nl

06-23244275
AC dhr. Wouter Wester w.wester@hva.nl

06-46991451

Bibliotheek dhr. Paul Nagtegaal p.nagtegaal@hva.nl 06-21155548 I 06-21157700
Bestuursstaf dhr. Bart Roelvink b.roelvink@hva.nl 06-20396643

Overige: Privacy Officer en Functionaris persoonsgegevens

Functie Aanhef Naam E-mail Telefoon
Functionaris Gegevensbescherming dhr. Jan van den Berg j.van.den.berg4@hva.nl 06-28606430
Privacy Officer HvA mw. Sanne Mulder s.s.mulder@hva.nl 06-34020142
Gepubliceerd door  Juridische Zaken 22 september 2022