A-Z Studenten Fiscaal Recht en Economie

Contactpersonen

Heb je een vraag over de AVG? Neem dan contact op met de contactpersoon van je faculteit.

De contactpersonen inventariseren de vragen die leven bij studenten. Hij of zij is binnen je faculteit je aanspreekpunt voor privacy en de AVG.

Als je een van je rechten wilt uitoefenen, dan kun je de werkwijze vinden bij: Wat zijn mijn rechten?

AvG contactpersonen bij faculteiten:

Faculteit Aanhef Naam E-mail Telefoon
FDMCI dhr. Maarten Slöetjes m.sloetjes@hva.nl 06-21155033
FG/FVSB mw. Ellis Hensen e.b.hensen@hva.nl 06-51821512
FMR dhr. Jaco Vos j.m.c.vos@hva.nl 020-5952850
06-21158774
FT mw. Marjolein Debets m.debets@hva.nl 06-53537329
FOO mw. Yazz Jacob gegevensbescherming-foo@hva.nl 06-18750984
FBE dhr. Ronald Groenedijk r.t.l.groenendijk@hva.nl 06-29525555

AvG contactpersonen Diensten en Bestuursstaf
Dienst Aanhef Naam E-mail Telefoon
FS dhr. Arjen Buijs a.c.h.buijs@hva.nl 06- 18726805
SZ dhr. Bram van der Kruk b.van.der.kruk@hva.nl 06-10960331
ICTS dhr. Eric Kamsma

e.j.b.kamsma@hva.nl

06-23244275
AC dhr. Wouter Wester w.wester@hva.nl

06-46991451

Bibliotheek dhr. Paul Nagtegaal p.nagtegaal@hva.nl 06-21155548 I
06-21157700
Bestuursstaf dhr. Bart Roelvink b.roelvink@hva.nl 06-20396643

Overige: Privacy Officer en Functionaris persoonsgegevens

Functie

Aanhef

Naam

E-mail

Telefoon

Functionaris Gegevensbescherming

dhr.

Jan van den Berg

j.van.den.berg4@hva.nl

06-28606430

Privacy Officer HvA

mw.

Sanne Mulder

s.s.mulder@hva.nl

06-34020142

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 24 oktober 2022