A-Z Studenten Fiscaal Recht en Economie

Contactpersonen

Heb je een vraag over de AVG? Neem dan contact op met de contactpersoon van je organisatieonderdeel.

De contactpersonen inventariseren de vragen die leven bij collega’s. Ook vullen zij het Register van Verwerkingen. Hij of zij is binnen je faculteit, staf of dienst jouw aanspreekpunt voor privacy en de AVG.

Faculteit Naam E-mail Telefoon
FDMCI Maarten Slöetjes m.sloetjes@hva.nl 06-21155033
FG/FVSB Ellis Hensen e.b.hensen@hva.nl 06-51821512
FMR Jaco Vos j.m.c.vos@hva.nl 020-5952850 | 06-21158774
FT Marjolein Debets m.debets@hva.nl 06-53537329
FOO Yazz Jacobs gegevensbescherming-foo@hva.nl 06-18750984
FBE Ronald Groenedijk r.t.l.groenendijk@hva.nl 06-29525555
AvG contactpersonen Diensten en Bestuursstaf
Dienst Naam E-mail Telefoon
FS Arjen Buijs a.c.h.buijs@hva.nl 06-18726805
SZ Bram van der Kruk b.van.der.kruk@hva.nl 06-10960331
ICTS Eric Kamsma

e.j.b.kamsma@hva.nl

06-23244275
AC Ineke van Bemmelen c.m.m.van.bemmelen@hva.nl 06- 42824997
Bibliotheek Paul Nagtegaal p.nagtegaal@hva.nl 06-21155548 I 06-21157700
Bestuursstaf Bart Roelvink b.roelvink@hva.nl 06-20396643

Overige: Privacy Officer en Functionaris persoonsgegevens

Functie Naam E-mail Telefoon
Functionaris Gegevensbescherming Jan van den Berg j.van.den.berg4@hva.nl 06-28606430
Privacy Officer HvA Sanne Mulder s.s.mulder@hva.nl 06-34020142
Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 3 november 2022